0 850 259 12 00
info@tmuhasebe.com
KOBİLER
KOBİLER

TMuhasebe küçük ve orta ölçekli işletmeler için en uygun çözümleri üretmeye devam ediyor.

Web Tabanlı Muhasebe Proğramı
Web Tabanlı Muhasebe Proğramı

Web tabanlı muhasebe programı; işletmelerin birçok alana yayılmış olan finansal ve mali verilerini tek bir noktadan kontrol etmelerine olanak veren bir yazılım çözümüdür. Faturalar, gelirler, giderler, çalışan maaşları, günlük harcamalar gibi birçok finansal değişkenin üzerine bir de yasal prosedürler bindi mi tüm bu verilerin takibinin oldukça zor olduğunu söylemek yanlış olmaz. İşte tam da bu noktada web tabanlı muhasebe programları firmalara, iş süreçlerinde ihtiyaç duydukları esnekliği sağlayan bir yetkinlik verir.

Poliçe Nedir?
Poliçe Nedir?

Poliçe, hakkında bilmeniz gereken pek çok farklı bilgi, aşağıda ki başlıklar dahilinde sizlere sunulmuş olurken, belirli bir kişinin emrine düzenlenmiş olan...

KDV Beyannamesi Nedir?
KDV Beyannamesi Nedir?

Ticari kazanç elde eden kişi ya da kişilerin, şirket, firma, işletme gibi kuruluşların, belirli dönemlerde, devlete bildirmeleri gereken bazı durumları söz konusudur.

Geçici Vergi Nedir?
Geçici Vergi Nedir?

Bildiğiniz gibi, Türkiye’ de hizmet veren işletmelerin, yılın belirli dönemlerinde devlete ödemekle yükümlü olduğu bazı tutarlar bulunmaktadır.

Anonim Şirket Nedir?
Anonim Şirket Nedir?

Günümüzde hizmet veren pek çok farklı şirket bulunurken, elbette ki bunlarda özelliklerine göre aralarında sınıflandırılmaktadır.

Ön Muhasebe Nedir?
Ön Muhasebe Nedir?

İşletmelerde bulunan departmanlar arasında, ön muhasebe bölümü yer almaktadır. Bu bölüm içerisinde, işletmenin nakit paraları, stokları, ban...