0 850 259 12 00
info@tmuhasebe.com


Cari hesaplarınızı ofis dışında da yönetin! Müşterilerinizin güncel bakiyesine zaman, mekan ve cihazdan bağımsız her an hakim olun. Ödemesi gelmiş müşterilerilerinizi listeleyin, hatırlatma mesajı gönderin. Müşterinizin bakiye durumuna, detay bilgileri ile kolayca ulaşın


Müşteri Yönetimi

Müşterileriniz için ayrıntılı bilgiler içeren cari kartları buradan yönetebilirsiniz. TMuhasebe, müşterileriniz için gerekli olan muhasebe kayıtlarını otomatik olarak oluşturmaktadır. Müşterilerinize sms ve e-posta ile ekstre veya belge gönderebilirsiniz.


Cari Hesap Ekstreleri

Cari hesaplara ait tüm hareketleri görüntüleyebileceğiniz sayfadır. İstenilen tarih aralığında, müşteri ve tedarikçilere olan borç/alacak kontrolünü yapabilirsiniz. Cari hesap ekstresi, müşteri ve tedarikçiler ile karşılıklı mutabakat sağlanması açısından da önemlidir.


Tedarikçi Yönetimi

Tedarikçileriniz için ayrıntılı bilgiler içeren cari kartları buradan yönetebilirsiniz. TMuhasebe, tedarikçileriniz için gerekli olan muhasebe kayıtlarını otomatik olarak oluşturmaktadır. Tedarikçilerinize e-posta ile mutabakat mektubu, ekstre veya belge gönderebilirsiniz.


Cari Hesap Detaylı Bilgileri

 

Cari hesabına ait, not, yorum, dosya ve resim gibi bir çok ekstra bilgiyi yönetebilirsiniz.

Aklınıza Takılan

Sıkça Sorulan Sorular

Ödemeyi 1 defalık yapar ve sonrasında ömür boyu kullanabilirsiniz. 

Başka hiç bir şekilde ücret talep edilmez.

Sistemi kullanmaya başlayınca göreceksiniz ki, TMuhasebe kullanmak için karışık muhasebe terimlerini bilmeniz gerekmez. Piyasadaki muhasebe programlarının karma karışık ekranlarının aksine, çok basit ekranlarla ön muhasebenizi yönetebilirisniz. 

Sistem web tabanlı olduğu için herhangi bir yazılım ve donanım kurulumuna ihtiyaç duymaz. İnternet olan her ortamda bilgisayar veya telefonunuzdan yönetebilirsiniz. 

İster sms, isterse e-mail mesajlarının tüm içeriklerini yönetim panelinizden düzenleyebilirsiniz. 

Her girdiğiniz arıza kaydı ile birlikte sizin seçiminize bağlı olarak müşterilerinize, kendi cihazlarının durumu ile ilgili olarak sms gönderimi yapabilirsiniz. SMS bilgilendirmesi, firmanızın ciddiyeti ve hizmet kalitesini göstergesi olarak sizin için daha fazla müşteri memnuniyeti anlamına gelmektedir. 

Ayrıca müşterilerinizin cari durumları ile alakalı otomatik mesaj gönderebilirsiniz. 

Müşterilerinizin arıza takibi yapabilmesi için sitenize ekleyebileceğiniz özelleştirilmiş arıza takibi modülünü de sunuyoruz. 

Muhasebe ve Teknik Servis sisteminde girmiş olduğunu verilerle ilgili olarak istatistiklere detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri girişi ekranında müşteri tipine göre seçim yaparak hem bireysel hem de kurumsal müşteri kaydı yapabilirsiniz. Sınırsız sayıda kayıt ekleyebilirsiniz.

İstediğiniz sayıda ve sınırsız kullanıcı ekleyebilirsiniz.

Muhasebe ve Teknik Servis Sistemini mobil olarak çok rahat ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Sahada olan personeliniz için vazgeçilmez özellikleri bulunmaktadır. 

- Kurulum ve ayar gerektirmez.
- Web tabanlı erişim özelliği olduğu için verilerinize her yerden erişebilirsiniz.
- Anlık aktif kullanıcı sınırlaması yoktur. Masaüstü yazılımlarda çoğu zaman uygulama sadece kurulduğu bilgisayarda kullanılabilir o yüzden aynı anda sadece 1 kişi kullanabilir. 
- Merkezi kullanım sayesinde sisteme eklenen her yeni özellik tüm kullanıcıların kullanımına açık olacaktır.
- Veriler merkezi olarak düzenli olarak yedeklendiği için bireysel olarak yedekleme gerektirmez.

Başlığınız henüz onaylanmamış olabilir, bunun için Ede SMS ile iletişime geçebilirsiniz. 

Gönderilen SMS lerde numara yerinde sitenizin veya şirketiniz onaylanmış başlığı gözükecektir. ÖR: EDESMS

Sisteme her girişiniz ve her çıkışınızda otomatik olarak yedek alacaktır. Bu yedekten istediğiniz zaman belirtilen tarihe geri dönüş yapabilirsiniz. 

Gönderilen SMSler edesms.com üzerinden gönderilir, telefonunuza herhangi bir fatura yansımaz.

SMS Fiyatlarını www.edesms.com üzerinden görebilirsiniz.

SMS fiyat Kampanyaları için lütfen bizimle irtibat kurunuz. 

SMS ÜYELİĞİNİ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURDUĞUNUZDA SİZE EN KISA ZAMANDA MÜŞTERİ TESCİLCİSİ SİZİ ARAYACAKTIR.