0 505 9391646
info@tmuhasebe.com

Teknoloji ürünlerini tüketiciye satmak amacıyla kurulmuş ve yazılım bölümünde teknik personele haiz ürünlerimizin satış, servis hizmetlerini vermeye yetkin şirketler TMuhasebe bayisi olabilir.

TMuhasebe bayisi olarak hiç bir yatırım yapmaksızın sürekli gelişen teknolojinin en büyük gereksinimlerinden birisi olan yazılım sektörüne merhaba diyebilirsiniz. Ayrıca TMuhasebe bayilerine tanınan bir çok ayrılacak ve kampanya dan yararlanabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazemiz ve her gün gelişen yazılımsal ve donanımsal alt yapımız ile her sektöre hitap eden yazılım ve çözümlerle 2006’dan beri sizlerleyiz.

Gerek bayilerimize gerekse TMuhasebe ürünlerini kullanan firmalara sunduğumuz avantajlar ile birçok işletmemin gereksinimlerine profesyonel çözümler üreten TMuhasebe satış öncesi ve satış sonrası desteği ve koşulsuz eğitim ve kolay kullanım mantığı ile ürünlerini geliştirmektedir.

Bayilerine son 2 yılda toplam 6 araç veren TMuhasebe firması olarak, bu alanda tek firma olma gururunu yaşıyoruz.

%100 yerli sermaye ile kurulan firmamız bayilerini her alanda desteklemektedir, sizde TMuhasebe bayisi olarak bu farklı bizimle yaşayabilirsiniz.

Hiç bir çözüm ortağına bağlı kalmaksızın tüm ürünlerini kendi bünyesinde üreten firmamız bayilerimize destek, eğitim ve satış evrelerinde koşulsuz destek vermektedir.

*TMuhasebe bayilik onayı sonrası ücretsiz lisans hakkına sahip olursunuz*

“NASIL TMUHASEBE BAYİSİ OLURUM?”


Şartlar;

·       Bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir firma olması,
·       Sabit iş yeri ikametgâhının olması,
·       TMuhasebe’un belirlediği bayi giriş paketini satın alması,
·       TMuhasebe bayi eğitim sürecinin tamamlanması.


TMuhasebe bayisi olmak çok kolay! Yazılım ve Bilişim sektöründe faaliyet tüm firmalar TMuhasebe bayisi olarak bu eşsiz imkanlardan yararlanmaktadır. 
Bu bağlantıdaki bayi başvuru formundan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Başvuru öncesi sorularınız mı var? Bizi arayın sorularınızı yanıtlayalım: 0 216 6931104